Image

O nas

Firma „ADA-LIGHT” Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2003 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie budowlane w zakresie kompleksowej realizacji obiektów sportowych , zagospodawowania przestrzeni publicznej oraz  budowy instalacji elektrycznych, teletechnicznych i  oświetleniowych jest gwarancją  realizacji na najwyższym poziomie.

Potwierdzeniem wysokiej jakości robót są uzyskane licencje PZPN dla oświetlenia obiektów pod potrzeby transmisji CCTV oraz uzyskane referencje.

Do najważniejszych, naszym zdaniem realizacji należą:

Stadion OSiR Włocławek,  Stadion „Orła Białego” w Legnicy, Stadion „Bruk-Bet” Nieciecza, Stadion Miejski w Kluczborku, Stadion Miejski w Bytowie, MOSiR w Ząbkach, Stadion „Raków Częstochowa”, Stadion Miejski w Opolu Stadion ŁKS w Łodzi.

Specjalizujemy się w syntetycznych nawierzchniach sportowych, wybudowaliśmy setki boisk, placów zabaw, siłowni pod chmurką na terenie całej Polski, oświetliliśmy kilometry dróg z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań teletechnicznych.

Jesteśmy kilkukrotnym laureatem Gazeli Biznesu znaleźliśmy się w gronie firm, które najlepiej i najdynamiczniej rozwijanych  się w naszym kraju.

W celu doskonalenia świadczonych przez nas usług zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, która systematycznie się szkoli ciągle podnosząc kwalifikacje.

Zapraszamy do współpracy Inwestorów publicznych i prywatnych  .

Artykuły ze świata

150 procent normy, czyli tak świecą jupitery przy alei Unii 2

Jupitery rozbłysły na Rakowie

Prezes Rakowa podarował żonie na urodziny... oświetlenie na stadionie

Raków Częstochowa. Oświetlenie na stadionie już działa