Image

O nas

Firma „ADA-LIGHT" Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku od 2003 roku. Kilkunastoletnie doświadczenie budowlane w zakresie kompleksowej realizacji obiektów sportowych, zagospodawowania przestrzeni publicznej oraz  budowy instalacji elektrycznych, teletechnicznych

i oświetleniowych jest gwarancją  realizacji na najwyższym poziomie.

Potwierdzeniem wysokiej jakości robót są uzyskane licencje PZPN dla oświetlenia obiektów na potrzeby transmisji HDTV/CTV oraz uzyskane referencje.

Do najważniejszych, naszym zdaniem realizacji należą:

Stadion OSiR Włocławek,  Stadion „Orła Białego" w Legnicy, Stadion „Bruk-Bet" Nieciecza, Stadion Miejski w Kluczborku, Stadion Miejski w Bytowie, MOSiR w Ząbkach, Stadion „Raków Częstochowa", Stadion Miejski w Opolu Stadion ŁKS w Łodzi.

Specjalizujemy się w syntetycznych nawierzchniach sportowych, wybudowaliśmy setki boisk, placów zabaw, siłowni pod chmurką na terenie całej Polski, oświetliliśmy kilometry dróg z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań technicznych.

Jesteśmy kilkukrotnym laureatem Gazeli Biznesu, znaleźliśmy się w gronie firm, które najlepiej i najdynamiczniej rozwijanych  się w naszym kraju.

W celu doskonalenia świadczonych przez nas usług zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, która systematycznie się szkoli ciągle podnosząc kwalifikacje.

Zapraszamy do współpracy Inwestorów publicznych i prywatnych.

Artykuły ze świata

150 procent normy, czyli tak świecą jupitery przy alei Unii 2

Jupitery rozbłysły na Rakowie

Prezes Rakowa podarował żonie na urodziny... oświetlenie na stadionie

Raków Częstochowa. Oświetlenie na stadionie już działa

Radom: Stadion Broni już z lampami HD

RADOM JUPITERY JUŻ SĄ